RODO

RODO

25 maja 1918 roku w Unii Europejskiej zaczęła obowiązywać nowa regulacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Rozporządzenie m.in. zapewnia Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi osobowymi.
Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych są dla nas bardzo ważne.
Dla zachowania zgodności z nowymi przepisami oraz dla potrzeb utrzymania najwyższego
poziomu ochrony danych osobowych, przesyłamy informację o sposobie przetwarzania
Twoich danych osobowych oraz o aktywnych zgodach.

Administratorem Twoich danych osobowych
jest ZYCH Spółka Jawna z siedzibą w Karczewie 05-480, ul Złotnicza 3.
Masz prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych
  • sprostowania  treści swoich danych,
  • usunięcia  treści swoich danych,
  • ograniczenia przetwarzania  treści swoich danych,
  • przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy również, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, iż przetwarzanie twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Na stronie ze statusem zamówienia wyraziłeś zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od ZYCH Sp. J. z siedzibą w Karczewie oraz podmiotów przetwarzających na ich zlecenie, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez ZYCH Sp. J. z siedzibą w Karczewie.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość klikając tutaj, wysyłając wiadomość e-mail na adres zych@zych.com.pl lub pocztą tradycyjną na wymieniony powyżej adres siedziby.